בניית מרפסת , רטיג הנדסה , חוק המרפסות, תהליך בניית מרפסות

בניית מרפסת

מה כולל התהליך של בניית מרפסת? כיצד הוספת מרפסת לחלל החיצוני של הבית יכולה לשפר את איכות חייכם ועל מה מומלץ שלא להתפשר כאשר בוחרים חברה במתמחה בבניית מרפסות?

הטכנולוגיה המתקדמת שקיימת כיום בענף הבנייה, מאפשרת גם לאלו הגרים בבנייני מגורים ללא מרפסת, ליהנות מישיבה בחוץ. הכיצד? על ידי בניית מרפסת והתקנתה. כאמור, מדובר בתוספת בנייה לכל עניין ודבר ולכן יש צורך בבחירת חברה מקצועית ולה ניסיון בתחום, חברה אשר תוכל ללוות אתכם צעד צעד לכל אורכו של התהליך ולוודא שיתנהל על הצד הטוב ביותר הן מבחינה מנהלית, הן מבחינה מקצועית והן מהבחינה הבטיחותית.

מה כולל השלב הראשון של בניית מרפסת?

השלב הראשון של בניית מרפסת הוא השגת היתר בנייה. לשם כך יש לפנות חברה מקצועית אשר תלווה אתכם כבר בשלביו הראשונים של התהליך ואשר באפשרותה לבצע תכנון הנדסי נכון ולהגיש את כל המסמכים הנדרשים לשם קבלת האישורים הנחוצים. החברה תלווה אתכם גם לשם השגת הסכמת הדיירים האחרים לתהליך ולו רק בגלל שנדרשת הסכמה של 75% מהדיירים. בנוסף חברה מקצועית ולה ניסיון בתחום תוכל תעזור לכם להגיע לבחירה הנכונה ביותר מבחינה עיצובית והכל תוך שמתחשבת בסוגיות כמו המבנה, שיטת ההתקנה ובטיחות מרבית.

קיבלנו היתר – איך ממשיכים מכאן?

לאחר התכנון וקבלת ההיתר מגיע השלב לו כולם חיכו בניית מרפסת. הייצור נעשה במפעלי החברה תוך שמירה, בקרה ופיקוח מלא על כל שלבי התהליך. כל מרפסת מיוצרת ללא פשרות, תחת סטנדרטים מוקפדים של איכות ועמידה בכל התקנים והוראות הבטיחות. לאחר שהמרפסת מיוצרת ונצבעת מגיע שלב ההתקנה בו משונעת המרפסת ישירות לבית שלכם ומותקנת תוך 4 שעות.

חברת רטיג הנדסה – המובילים בבניית מרפסות

לחבר רטיג הנדסה ישנו ניסיון מצטבר של 20 שנים בתחום בניית המרפסות ולא בכדי לזכותה רשימה גדולה של אתרים ברחבי הארץ בהם הותקנו מרפסות פרי ייצורה. אנו שותפים מלאים לתהליך התכנון, הייצור וההתקנה ומעמידים לרשותכם מרפסות אמינות באיכות גבוהה במיוחד. בנוסף, אנו מציעים ליווי לכל אורכו של הפרויקט החל מהגשת הבקשה להיתר בניית מרפסת, דרך קבלת האישורים, התכנון והייצור ועד ההתקנה.

לפרטים נוספים אודות בניית מרפסת אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לסייע לכם לעשות את הצעד הראשון בשיפור איכות החיים שלכם!