מרפסות פלדה , מרפסות להתקנה , מרפסות תלויות

רטיג הנדסה - סוגי מרפסות 8

מרפסות פלדה

מהם היתרונות של מרפסות פלדה? מדוע חשוב לבחור בחברה מקצועית אשר מתמחה בייצור והתקנת מרפסות תלויות? הבה נסקור את התחום בקצרה מנקודת מבט מקצועית ונדון בקריטריונים המרכזיים אותם כדאי להכיר.

החיים בבניין מגורים ללא קשר בין סביבת הבית הפנימית לבין העולם החיצוני יכולים להיות מאתגרים. אולם גם אם בחרתם לגור בבניין בלי מרפסות, עדיין אין זה אומר כי לא תוכלו לעשות שינוי ולשפר את איכות חייכם בשל כך. על ידי פניה לחברה מקצועית אשר מתמחה בייצור והתקנת מרפסות פלדה אשר תלווה אתכם לכל אורך הדרך, תוכלו ליהנות מזמן ישיבה בחוץ בכל שעות היממה, די בקלות.

מה היתרונות של מרפסות פלדה?

  • קלילות – פלדה קלה הרבה יותר מחומרים כדוגמת בטון ולכן מרפסת פלדה אינה דורשת את הצבתם של עמודים לשם תמיכה. בדרך זו ניצול החלל מקסימלי.
  • ייצור – הליך ייצור המרפסת מתרחש במפעל ולא בשטח, המרפסת מגיעה למקום ההתקנה כאשר האלמנטים המרכזיים שלה מוכנים וכל שנדרש הוא להרכיבה.
  • התקנה – התקנת מרפסות פלדה זהו הליך פשוט יחסית ולו רק כיוון שמייצרים את השלד במפעל. כתוצאה מכך ההתקנה אורכת כמה שעות בודדות בלבד.
  • איכות – היות ומרפסות מפלדה מיוצרות לרוב במפעל הן מגיעות כשהן מושלמות, מדויקות להפליא ומתאימות להתקנה בחלל אשר יועד והוכן לכך מראש.
  • חיסכון – בעזרת התקנת מרפסת מפלדה ניתן לחסוך בזמן עבודה יקר, בחומרי גלם ובכוח אדם. כמו כן, מדובר בהשקעה משתלמת אשר תעלה את ערך הנכס במידה משמעותית.

עבודה מול חברה מקצועית

אין ספק כי למרפסות מפלדה ישנם יתרונות רבים ומלבד את ערכו של הנכס הן יכולות לשפר משמעותית את איכות החיים, במיוחד בסביבה אורבנית ובעת המגורים בבניין. אולם כדי ליישם את כל היתרונות המדוברים מומלץ וכדאי לבחור בחברה מקצועית ולה ניסיון בתחום. חברת רטיג הנדסה היא אחת החברות המובילות בייצור והתקנת מרפסות פלדה ולזכותה עשרים שנות ניסיון. צוות החברה מתמחה בייצור והתקנת מרפסות אשר מאופיינות באמינותן ובאיכותן תוך שמציע ליווי בכל מהלך הפרויקט החל בקבלת אישורים, דרך תכנון המרפסת ועד רגע ההתקנה.

לפרטים נוספים אודות מרפסות פלדה צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מגוון פתרונות בתחום!

.