מרפסות תלויות בצפון - רטיג

מרפסות תלויות בצפון

האם בכוחן של מרפסות תלויות בצפון להעלות את ערכן באופן משמעותי? האם השינוי של תוואי הדירה משתלם גם במקרה ומדובר במרפסת שמש קטנה? והיכן מומלץ לבצע את המהלך באופן מקצועי ובטיחותי? ריכזנו בשבילכם את התשובות לכמה שאלות נפוצות שיעזרו לכם לקבל החלטה בעיניים פקוחות.

מעל הכל, כשמדובר על בניית מרפסות תלויות בצפון, חשוב לנו להדגיש כי מעבר להעמדת מערך אנשי מקצוע ומהנדסים מוסמכים אשר ילוו אותך לכל אורך התהליך, אחד היתרונות המשמעותיים בעת קבלת החלטה לבנות מרפסת תלויה בעזרתה של רטיג הנדסה מבית גנון מתכת, הוא שכחברה מובילה בתחומה, אנו פועלים עבורכם גם מול הרשות המקומית, כולל הוצאת אחרון האישורים הנדרשים על מנת להעמיד מרפסות תלויות בבנייני דירות בצפון הארץ.

מדוע מומלץ להוסיף מרפסת שמש תלויה לדירה?

גם כאשר מדובר במרפסת קטנה, או 'מרפסת שמש', דירות עם מרפסות תלויות בצפון מאפשרות מגוון יתרונות שהופכים את הדירה לנעימה ומבוקשת הרבה יותר, בהשוואה לדירות שאין להן מרפסת כלל: החל בנוף הצפוני המשתקף מן המרפסת, המהווה אטרקציה בפני עצמה, דרך ניצול המרפסת כדי לנשום אוויר צח בעודכם בתוך הדירה -וכלה במזעור נזקי עישון פאסיבי, אפשרות לצליית בשר או סתם הזדמנות קלה לקלוט קצת שמש בלי לצאת ממש מן הדירה.

ולא פחות חשוב מכך – הידעתם כי השינוי הזה, שהוא בסך הכל פונקציונאלי להפליא, יכול להביא גם להעלאה בשוויה הכלכלי של הדירה? דירות עם מרפסות תלויות בצפון הן מבוקשות הרבה יותר מאשר דירות חסרות מרפסת.

כיצד תורמת מרפסת תלויה להעלאת שווי הדירה?

במיוחד בצפון הארץ, מרפסת פתוחה מזניקה את מחיר הדירה בעשרות אלפי שקלים. כפי שציינו, דירה עם מרפסת ודירה בעלת אותו מפרט שאינה כוללת מרפסת יימכרו בהפרשים גדולים זו מזו, כפי שמוכיחה המציאות אותה גילו בעלי דירות למכירה בהן הותקנה מרפסת תלויה. כך, למשל באזור הצפון, היינו עדים לכמה מקרים בהם דירות עם מרפסות תלויות– מעשה ידנו – הצליחו להניב לבעלים מחיר מעל לשווי השוק שהיה מקובל לדירות דומות בצפון שלא התקינו מרפסת תלויה.

רטיג הנדסה מבית גנון מתכת מלווים אתכם כל הדרך אל מרפסות תלויות בצפון

כשאתם מלווים על ידנו – מרפסות תלויות בצפון הן לא אפשרות מרוחקת, אלא הדבר הקרוב ביותר לדירתכם.

לקריאת מידע נוסף על תכנון, ייצור והתקנת מרפסות תלויות בצפון, תוכלו להקליק כאן או צרו עמנו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם!

דילוג לתוכן