נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם 

הנוף המדהים הנשקף מהמרפסות שלנו !!

דיירי בניין ברחוב התמר 24 , חיפה התחדשו במרפסות העלו את ערך הדירה ושידרגו את איכות החיים ״ אין לכם מושג כמה אנחנו נהנים לקום בבוקר לשתות כוס קפה במרפסת ולנשום אויר נעים ונקי של הבוקר , שנים חלמתי על מרפסת״
תחושת המרחב והאווירה המיוחדת שמשרה המרפסת התלויה, תורמים לאיכות החיים בדירה ומשביחים את ערכה באופן משמעותי. ע״פ הערכת שמאי, הוספת מרפסת למבנה קיים מעלה את ערכו עד $30,000

ייעוץ מקצועי

קונסטרוקציה תלויה

קונסטרוקציה תלויה היא הדרך לבצע בניית מרפסת בשיטת הבנייה הקלה. מרפסת כזאת נקראת גם מרפסת תלוייה, והיא נחשבת היום לאחת הדרכים

קרא עוד>>

נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם 

[leadercf7 campid="8523"]
mastre-bedroom-with-terrace-overlooking-sea(1)
נגן וידאו

קבלן מרפסות

החלטה של בניית מרפסת היא בהחלט לא החלטה קלה, היא דורשת לעיתים לא רק הכרה בתנאי השטח והבניין בו אנו חיים, אלא במקרים שונים גם הסכמה של הדיירים. במקרים שונים של התחדשות עירונית המתבצעת מיוזמתם של הדיירים בנייה שכזו יכולה להיות עדיפה יותר. לכן במקרים בהם נבקש לבנות מרפסת בצורה פרטנית או יחד עם כל הדיירים בבניין עימנו, כדאי להיוועץ ראשית עם קבלן מרפסות על מנת לשטח בפנינו את התוכניות השונות ואת הדרישות הכרוכות בבניית מרפסת בבניין כמו שלנו. ובכדי לקבל את התוכנית המתאימה ביותר לנו, כזו שתוכל לא רק לייצר לנו מקום פנאי נוסף בבית אלא גם להשביח את הנכס מומלץ לפנות אל רטינג הנדסה מבית גנון מתכת.

קבלן מרפסות – לעשות בחירה מקצועית

כמו כל שירות אותו נבקש לקבל, גם בנייה של מרפסות דורשת ידיים וראייה מקצועית ומנוסה כזו שלא רק תדע לחבר מבחינת קונסטרוקציה אלא גם הכרה בתנאי שטח שונים, החל מבניית מרפסות תלויות ועד לבניית מרפסות בשלבי תמ"א או בנייה חדשה. על כן בחירה של קבלן מרפסות צריכה להיעשות בצרה מקצועית, לוודא אילו סוגי מרפסות הקבלן בנה בעבר, להכיר תיק עבודות ולא להסתפק רק בתמונות או סרטונים.

כיום חווית הלקוח גם אל מול אנשי שירות שונים היא חשובה כמעט כמו רמת הגימור של המרפסת או שולחן העץ שאנו מבקשים לרכוש/לבנות, לכן אם הגעתם אל בניין בו הורכבה מרפסת על ידי קבלן עימו שוחחתם חשוב להבין את היחס האישי שלו כלפיי הלקוחות, את העמידה בזמנים ואפילו את רמת ההתקשרות שלו עם הדיירים.

עוד מאפיינים בשלב הבחירה

קיימים מאפיינים נוספים כאשר אנו מבקשים לבחור בשירותיו של קבלן מרפסות, כמו הסיווג הקבלני של כל קבלן כאשר הסיווג הנמוך ביותר הוא ג1 ואילו הגבוהה הוא ג5. כיום ניתן לבדוק את סיווגם של הקבלנים דרך אתר משרד הרישוי והשיכון בצורה מהירה וקלה.

ובבחירה מקצועית של קבלן מרפסות, ניתן לבחור ב רטינג הנדסה מבית גנון מתכת בעלי ניסיון עשיר בבניית סוגי מרפסות שונות.

אחד האזורים החדשים והמתחדשים בבתים של רובנו, הוא לא אחר מאשר אזור החוץ שהפך לכל כך פופולרי בשנים האחרונות. אזור זה של הבית לא רק מושך אליו את האורחים שלנו או אותנו לשעות ערב מאורחות עם כוס יין, אלא מאפשר הוספה של מנעד רחב של צבעים, עיצובים ומכיל מגוון רחב של יתרונות. לכן אם אנו גם חולמים על אזור חוץ מרהיב, מומלץ לפנות אל קבלן מרפסות תלויות אשר יוכל להתאים לנו מרפסת תלויה ומדויקת אל אזור המבוקש בבית שלנו. ובכדי להבטיח את מרפסת בטוחה ומפנקת גם לבית שלנו, מומלץ לפנות אל רטינג הנדסה מבית גנון מתכת המתמחים בבניית מרפסות, פיר מעליות ועוד.

פנייה אל קבלן מרפסות תלויות – מה חשוב לדעת

כיום הקמה של מרפסות תלויות נעשית בצורה מהירה וקלה, אך חשוב לדעת כי בנייה של מרפסות אלו תוביל במרבית המכרים לא רק לשדרוג הנכס אלא גם לעלייה בשוויה שלו. לכן בחירה של קבלן מרפסות תלויות צריכה להיעשות בצורה מחושבת והגיונית, כאשר לפני הבחירה הזו מומלץ להכיר מספר מאפיינים הקשורים לבניית מרפסות תלויות.

מרפסות תלויות נשענות על גבי כבלים מפלדת אל חלד, המאפשרים קיבוע בקירות הבניין ובכך מצליחים ל"תלות" את המרפסת בצורה יעילה. שיטה זו מתבצעת על ידי נעצה של יתדות פלדה על גבי בטון הבניין ובכך מצליחה המרפסת להישמר ולעמוד בעומס עד לחמישה טון ואף יותר מכך.

שימושים נוספים

יכולות הבנייה של מרפסת תלויה מהווים אבן דרך גם ביכולת הוספה של חללים חיצוניים, כך ניתן ניתן להגדיל את החלל החיצוני בעזרת שיטות חזקות ועמידות אשר ישמשו לא רק לכדי מרפסת תלויה אלא גם להוספה של חלל עבודה או חדר נוסף. על כן פנייה אל קבלן מרפסות תלויות תבטיח לנו בנייה מהודקת של מרפסת תלויה, ללא הפתעות ביכולת העמסה ועמידות לשנים רבות.

ובבחירה של קבלן בניית קונסטרוקציה, מרפסות ותכנונים מורכבים שונים מומלץ לפנות אל  רטינג הנדסה מבית גנון מתכת המובילים בבניית מרפסות תלויות, מרפסות פלדה ועוד מגוון תוספות בנייה שונות.