בניית מרפסת תלויה

בניית מרפסת תלויה מחביאה לא מעט יתרונות בה, אך מעל לכל אלו היא מאפשרת הוספה של אזור נוחות חדש אל הבית שלנו בו נוכל כל שימוש העולה על רוחנו. אך הרבה לפני שצוללים אל היתרונות הרבים שבבניית מרפסת תלוי, חשוב להכיר את מרפסות אלו משמשות כיום לא מעט בתים ברחבי הארץ בהגדלה של המרפסת והסופה של מרפסת חדשה בצורה קלה והמהירה. ובכדי לקבל הצעה מחיר אטרקטיבית ומקצועית, נוכל לפנות אל רטינג הנדסה מבית גנון מתכת המובילים את תחום התקנות המרפסות התלויות דרך מגוון רחב של חומרי גלם שונים ובמקצועיות מעולה כבר מעל לעשור.

כל היתרונות שיש - בניית מרפסת תלויה

ההשוואה בין בניית מרפסת תלוי לבין בניית מרפסת מבטון, תמיד נוכחים כאשר עוסקים בבנייה של מרפסות מסוג זה. על כן חשוב להכיר את היתרונות הרבים אל בין שלל השיקולים השונים, כאשר הראשון מכולם הוא משך זמן הבנייה של מרפסת קלה שאורך לכל המאוחר עד כארבעה חודשים. להבדיל מבנייה של מרפסת מבטון, אשר זמן הבנייה שלה עלול להגיע גם עד לכדי שנה שלמה!

כל זאת ועוד שאזורי הבנייה של מרפסות מבטון, הופכים לשטחי בנייה לכל דבר ועלולים להגביל את שאר התושבים ואת בעלי הנכס למשך תקופה לא קטנה. יתרון נוסף היא עבודה קלה ושאינה מלכלכת בזמן התקנה של מרפסות תלויות, הכוללת בנייה ירוקה שאינה מצריכה יסודות בטון או שינוי באורך החיים של תושבי הבניין.

מרפסת קלה מבלי להרגיש עומס

חשוב לדעת כי בניית מרפסת תלויה מאפשרת סגנון התקנה בטיחותי במיוחד, אשר נעזר בבניין עצמו דרך קבע ואינו מוסיף לעומס הבניין או הבית. יכולת זו של מרפסות תלויות מאפשרת לא רק בטיחות מקסימלית בעת השהייה בהם אלא יכולת העמסה גדולה אשר יכולה להסתכם כעד חמש טון.

וכמו שכל בית צריך עיצוב משלו, כך כל מרפסת צריכה אנשי מקצוע שידעו להרכיב ולהתאים אותה אל הדיירים. ואת כל ההתאמות האלו נוכל לקבל בצורה הכי מקצועית ומנוסה בשוק, דרך רטינג הנדסה מבית גנון מתכת

טרנד המרפסות הפך בשנים האחרונות לאחד הטרנדים הלוהטים, שכן הוא איננו רק פופולרי בערים גדולות או לאו דווקא עם קרבה אל הים אלא גם בערים שונות ברחבי הארץ. וחלק מהטרנד הזה נשען ברובו גם על טכנולוגיות מעולות המאפשרות התקנת מרפסות תלויות, ממגוון חומרי גלם שונים אשר מצליחים להחזיק מעמד לאורך זמן ובצורה בטיחותית ביותר. אך לפני שאנו בוחרים את המרפסת הבאה שלנו, חשוב להכיר את היתרונות ולא מעט מידע חשוב שיש להכיר לפני התקנה שכזו. לכן בבחירה של אנשי מקצוע להתקנה של מרפסות תלויות, מומלץ לפנות אל רטינג הנדסה מבית גנון מתכת כך נהיה בטוחים בהתקנה משתלמת ובטוחה.

מה חשוב לדעת לפני התקנת מרפסות תלויות

התקנת מרפסות תלויות כיום יכולה להתבצע דרך מנעד של חומרים שונים, אך השכיחים מבין כל החומרים הללו אלו ללא ספק האלומיניום או המתכת. שכן חומרים אלו נעשים בייצור מיוחד למרפסות תלויות, ומאפשר לא רק אחיזה בטוחה לאורך זמן אלא גם בנייה ידידותית ללא כל זיהום או התערבות של בטון אשר עלול ללכלך את הסביבה או לזהם אותה בדרך כזו או אחרת.

עם זאת חשוב לזכור כי יכולת הבנייה על גבי קונסטרוקציה של פלדה, מאפשר לא רק שימוש בטוח במרפסות תלויות אלא גם יכולת להתאים את המרפסת לכדי גדלים שונים. כך סוג בנייה זה מאפשר השתלבות מעולה אל הבניין, בין אם בגדלים שונים ובין אם ביכולת הבנייה המהירה והקלה.

אישורים והסכמות

שלביהם של התקנת מרפסות תלויות עובר ראשית בקבלת אישור מרוב הדיירים, שכן אי הסכמה שלהם עלולה לטרפד את המהלך לחלוטין. ומאידך ישנו צורך לקבל את אישור הוועדה לתכנון עירונית, שכן מבנים ישנים עלולים לדרוש הרבה יותר "בטחונות" ליציבות המרפסת החל מעומדי בטון ועד לתוספות שונות.

לכן אם בחרנו להנות גם אנחנו מבריזה נאה ושקיעה, מומלץ לפנות אל רטינג הנדסה מבית גנון מתכת שיוכלו לא רק לעזור לנו בהוצאת האישורים השונים, אלא לבצע התאמה מלאה בין הרצון שלנו למרפסת נעימה לבין הדרישות השונות.