מרפסת פלדה – ליהנות מכל היתרונות

בעידן שבו אנחנו חיים, יותר ויותר אנשים מבקשים לעצמם דירה עם מרפסת. זה בהחלט הגיוני, לאור העובדה שרוב שעות היום אנחנו נמצאים במקומות סגורים, וכאשר אנחנו מגיעים הביתה אנחנו פשוט רוצים להרגיש קצת חופש ולנשום קצת אוויר. אם כשיש בית פרטי אפשר פשוט לצאת לחצר וליהנות מהאוויר, כאשר מדובר בדירה בבניין – הדבר אפשרי רק אם יש מרפסת פלדה או כל מרפסת אחרת. אז אמנם היום בונים את רוב רבי הקומות עם מרפסות, אולם בבניינים הישנים מרפסת לא היתה דבר מובן מאליו ורבים מהם לא כללו מרפסת במפרט.

אין לכם מרפסת? היום אפשר להוסיף!

אם בעבר אי הימצאותה של מרפסת בשטח הבית היתה עובדה כמעט מוגמרת שאפשר היה לשנות רק בהליכים ביורוקרטיים וביצועיים מורכבים אם בכלל, הרי שהיום אפשר להוסיף מרפסת מפלדה לכל בניין מגורים בצורה קלה, פשוטה ואפילו בלי הרבה רעש ולכלוך. איך עושים את זה? בשיטת הבנייה הקלה של מרפסות אלו.

מהי מרפסת מפלדה?

על מנת להסביר את המונח מרפסת מפלדה חשוב להבהיר, כי עד לפני כעשור רוב המרפסות שנבנו היו מרפסות בטון. המאפיין העיקרי של מרפסות כאלה הוא כמובן הכובד, הנובע ממשקלו הגבוה של חומר הגלם. את המרפסות הללו אי אפשר היה להוסיף לכל סוגי המבנים, שכן לא לכל מבנה היו יסודות חזקים דיים על מנת לשאת את כובד משקלן. חסרונות נוספים של מרפסות אלה הם זמני העבודה הארוכים הנדרשים על מנת להקים אותן, הוספת עמודי תמיכה וכמובן שגם לכלוך ורעש, וכל אלה הפכו את ההקמה לבעייתית.

מרפסת כזו מבטלת את כל החסרונות הללו. מדובר בעבודה שרובה הגדול מתבצע מחוץ לאתר המבנה, ולכן גם כמות הלכלוך והרעש פוחתת. בנוסף, מדובר בבנייה קלה אשר הקורות הקיימות של המבנה מסוגלות לשאת ללא כל סיכון, ומשך ההתקנה הינו קצר ביותר.

כל היתרונות הללו מאפשרים היום לכל מי שמעוניין להוסיף מרפסת לדירה לעשות זאת, וליהנות מכל היתרונות, כאשר גם המחיר הרבה יותר זול.

אנחנו ברטיג הנדסה מבית גנון מתכת מתמחים בהקמת מרפסות פלדה בכל גודל וצורה רצויים, תוך התחייבות לעשות שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ולספק אחריות מלאה על העבודה.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ בנושא זה – צרו עמנו קשר עוד היום
בטל'
04-8101484 או דרך האתר.

דילוג לתוכן